DX-Системы
DX-Системы

Реєстрація електрокардіограми

Комп'ютерний електрокардіограф «CARDIOTEST» дозволяє реєструвати 12-канальну стандартну ЕКГ, ЕКГ у системі відведень за Небом і Франком.

Для зручності роботи лікаря під час кардіологічного обстеження пацієнта передбачено можливість уведення різноманітної інформації про пацієнта, аж до його робочого телефону.

Електрокардіограф спроектований таким чином, щоб звичайне ЕКГ-дослідження не було надто тривалим: число керівних команд у системі «CARDIOTEST» мінімальне, можна вводити мінімум відомостей про пацієнта, а також є режим швидкого друку безпосередньо у процесі реєстрації ЕКГ.

Система «CARDIOTEST» максимально орієнтована на різні вимоги лікаря до візуального подання електрокардіограми: система настроювань дозволяє вибрати швидкість стрічки, посилення ЕКГ, фон паперу, колір ЕКГ і багато іншого; при цьому встановлені параметри електрокардіографа зберігаються до моменту зміни настроювань.



Реєстрація ЕКГ

Технічні параметри й функціональні характеристики приладу забезпечують високу якість реєстрації кардіосигналів. У системі передбачено різноманітні фільтри, у тому числі фільтр, що заглушує мережне наведення, і фільтр, який видаляє повільні коливання ізолінії.

У кожному разі зберігається нативна крива, і при перегляді завжди можна поміняти установки фільтрів.

Під час реєстрації ЕКГ на екран монітора виводиться поточне значення ЧСС і ритмограма.

Одночасно з реєстрацією електрокардіограми можна проводити первинний аналіз кожного із зареєстрованих комплексів у режимі “Лупа”.




 

 
 
kr1
kr2
phone
© 2018 НВП DX-системи
Телефон: (057) 719-46-58
Тел./Факс: (057) 719-55-14
E-mail: sales@dx-sys.com.ua