DX-Системы
DX-Системы

Про компанію

Галузь застосування знань, умінь і зусиль науково-виробничого підприємства «DX-системи» - розробка, виробництво, поставка й супровід медичного комп'ютерного обладнання для функціональної діагностики.

Устаткування і програмне забезпечення, які ми поставляємо по всій Україні, у ближнє й далеке зарубіжжя, перевірені часом і можуть задовольнити будь-яким вимогам як дослідників, так і лікарів, що працюють у галузі функціональної діагностики.

Величезний творчий потенціал, досвід та кваліфікація колективу сприяють тому, що сьогодні наші прилади серед найкращих за якістю, продуманістю й виконанням.

Усе обладнання, що випускає НВП «DX-системи», розроблене із застосуванням новітніх технологій і схемних рішень. Використання при розробці й виготовленні елементної бази від таких світових лідерів серед виробників комплектуючих, як Texas Instruments, Burr Brown, Analog Devices, Maxim та інших, дозволило досягти високої надійності й довговічності виробів.

З турботою про наших замовників особливу увагу ми приділяємо дизайну, естетичному вигляду і зручності у роботі з нашим обладнанням. Упевнені, що добрий настрій і задоволення від праці стануть постійними супутниками у вашій роботі з нашими системами.

У колі сумлінних партнерів і користувачів-професіоналів, які допомагають своїми критичними зауваженнями й побажаннями, нам удалося забезпечити діагностичним обладнанням понад двісті лікувальних, дослідницьких і навчальних установ, діагностичних центрів і санаторіїв.

 
kr1
kr2
phone
© 2018 НВП DX-системи
Телефон: (057) 719-46-58
Тел./Факс: (057) 719-55-14
E-mail: sales@dx-sys.com.ua